Model: uber92
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.90 PLN
Producent: Uber Products

Zmywacz zawiera ekstrakt zmiękczającego Japońskiego Jedwabiu, znanego ze swych mocnych właściwości ochronnych i nawilżających. 

 

Ten niepowtarzalny Zmywacz Koloru do Włosów ÜBER, jest wygodnym, skutecznym i bezpiecznym sposobem na usunięcie niepożądanego koloru włosów. Nie zawiera wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku, dzięki czemu jest bezpieczny dla włosów, nie niszcząc ich i nie wpływając na ich strukturę.

Profesjonalny produkt, który został specjalnie sformułowany do bezpiecznej dekoloryzacji i przeznaczony jest do odwrócenia procesu utleniania (farbowania) sztucznych cząsteczek koloru występujących w domowych i salonowych farbach syntetycznych (sztucznych).

Nie rozpoznaje on wieku farby, jej koloru ani tego czy jest ona trwała lub póltrwała i zmywa również nagromadzone warstwy kolorów, które pozostały po poprzednich farbowaniach włosów.

W odróżnieniu od większości produktów na rynku zawiera on aktywne składniki “redukujące”, które powodują kurczenie się sztucznych cząsteczek farby do ich pierwotnej formy czyli: bezbarwnych pośredników (inne obecnie dostępne na rynku produkty zawierają środki wybielające). W istocie, zachodząca tu redukcja Radox jest reakcją odwrotną do utleniania. Farba jest redukowana do cząsteczek pośredniczących, co powoduje, że dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą być uwolnione i spłukane z włosa. 

 Wyposażony jest w wyjątkowy zabezpieczający system oczyszczający włosy (Buffer), który usuwa wolne cząsteczki pośredniczące przy pomocy zawartych w nim antyutleniaczy i przywraca im naturalne pH.

Oddziałuje on jedynie na farbę syntetyczną, ponieważ kolor naturalny (melanina) jest obojętny na proces redukcji, dlatego - Kondycja włosów pozostaje nienaruszona!.

Zmywacz Uber, nie rozjaśnia włosów gdyż nie posiada on takich właściwości! Odkrywa on jedynie co ukryte jest pod warstwami farb i ujawnia efekty wywołane utlenianiem.

Nie usuwa naturalnych odcieni, barwników roślinnych i henny. 

Nie przywraca on koloru  odbarwionym uprzednio włosom po zastosowaniu wszelakiego rodzaju rozjaśniaczy i wybielaczy, które mają nieodwracalny wpływ na naturalną barwę włosów.

  

Po użyciu zmywacza włosy są natychmiast gotowe do ponownego farbowania.

 

Nie zawiera drażniących środków, tak że włosy nie bedą wysuszone lub zniszczone. 

 

Preparat profesjonalnie stosowany w salonach przed zabiegiem zmiany koloru włosów.  

 

Bardzo łatwy w aplikacji! 

 

Idealny również do użytku domowego!

 

 

Zalety Produktu

Usuwa nagromadzone na włosach warstwy koloru po poprzednich farbowaniach
Usuwa trwały i półtrwały kolor włosów
Po przeprowadzonym zabiegu, w ciągu kilku minut włosy są przygotowane do ponownego farbowania
Szczególnie zaleca się stosowanie preparatu przed każdym kolejnym farbowaniem włosów w domu lub w salonie
Łagodny, bezglutenowy, bez parabenów, amoniaku, wybielaczy i utleniaczy
Zawiera ekstrakt Japońskiego Jedwabiu


 
Zawartość Pudełka:

Zestaw Zmywacz Farby do Włosów ÜBER (ÜBER Hair Colour Remover) składa się z 3 buteleczek (60ml) z których 2 po zmieszaniu są właściwym środkiem zmywającym - razem 120ml do nałożenia. Środek należy dokładnie i równomiernie rozprowadzić na suche i czyste włosy. W pudełku znajduje się szczegółowa instrukcja stosowania w języku polskim oraz rękawiczki niezbędne do aplikacji produktu. Przed rozpoczęciem zabiegu należy dokłanie zapoznać się z całą treścią załączonej ulotki.

 

Przygotowanie włosów do zabiegu:

 

Przed zabiegiem Zmywacza HCR, zalecamy dokładne wymycie włosków dobrze ciepłą wodą i szamponem bez silikonow - najlepiej kilka razy aby usunąć jak najwięcej niewidocznych warstw silikonów nagromadzonych z farb jak również produktów codziennego użytku ( szamponów, odżywek itp). Możemy tu polecić Szampon Głęboko Oczyszczający z serii Uber Hair, lub jeśli jest to niemożliwe można użyc innych szamponów klarujacych.  Prosimy również pamietać, aby stosować Zmywacz na suche włosy i zabezpieczyć aby nie utraciły ciepła wytwarzanego przez preparat podczas zabiegu (wiele osób uzywa do tego foli spożywczej, czepków, ręczników lub czapek). Zalecamy nie skręcać włosów w tak zwany kok ( przy długich włosach) po dokładnym rozprowadzeniu preparatu na całości włosów, gdyż może uniemożliwić to moc działania Zmywacza w tych zwiniętych miejscach. 

Polecamy