Model: Toppik3
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Toppik

Toppik Fibers  - innowacyjny kosmetyk błyskawicznie zagęszczający rzadkie, przerzedzone włosy. Toppik działa  w bardzo prosty sposób. Najpierw posypuje się prześwity skóry głowy zawartymi w kosmetyku keratynowymi włóknami,  a następnie wczesuje się je we włosy lub wgładza opuszkami palców. Po takim prostym zabiegu, w jednej, krótkiej chwili uzyskuje się spektakularny efekt gęstych, naturalnych włosów.

Toppik to najwyższa jakość mikrowłokien do włosów. W odróżnieniu od większości innych tego typu środków, Toppik nie spada z włosów i nie farbuje. Włosy można dotykać, czesać, można spać w białej pościeli i nosić białe koszule. Można nosić czapki i po ściągnięciu ich włosy nadal pozostają gęste i naturalne. Można również chodzić podczas silnego wiatru, deszczu czy śniegu, można także uprawiać sport i pocić się bez obawy, że mikrowłókna spłyną z włosów. Toppik to rewelacyjny kosmetyk dający pełny komfort gęstych włosów.

Mikrowłókna Toppik naładowane są elektrostatycznie. Dzięki temu łączą się z włosami i zagęszczają je. Włosy wyglądają całkowicie naturalnie i ciężko jest nawet z bardzo bliskiej odległości i przy silnym świetle zauważyć, że ktoś w ten sposób ma zagęszczone włosy.

Toppik jest bardzo prosty w użyciu. Wyglądem nieco przypomina solniczkę i w użyciu również podobnie się go stosuje. Wystarczy odkręcić wieczko i przechylić kosmetyk ponad głową.  Z siteczka na końcu tubki zaczną wypadać drobinki keratynowe. Należy je wczesać we włosy lub wgładzić je opuszkami palców. W jednej chwili włosy staną się nieprawdopodobnie gęste.

Jeśli włosów na głowie jest bardzo mało lub nie ma ich wcale, to wówczas niestety Toppik nie zadziała. Mikrowłokna opadną na skórę głowy i będzie to wyglądało sztucznie i nienaturalnie. Dlatego Toppik przeznaczony jest dla osób z przerzedzonymi włosami, którym prześwituje skóra głowy, a nie dla osób już prawie całkowicie bez włosów.

Kolory Toppika:

Toppik dostępny jest w 9 kolorach zbliżonych do najpopularniejszych kolorów włosów. Ponadto wszystkie kolory można ze sobą mieszać, tak że można stworzyć niemal dowolny odcień Toppika. Nie jest to jednak konieczne, gdyż nawet jeśli mikrowłókna Toppik będę nieco odbiegać od koloru włosów, to i tak zagęszczą je w całkowicie naturalny sposób. Włosy mogą jedynie zostać delikatnie rozjaśnione lub przyciemnione. W przypadku wahania się pomiędzy dwoma kolorami, producent zaleca wybór koloru ciemniejszego – daje to wówczas lepszy efekt gęstych włosów.

Polecamy