Model: Toppik5
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.90 PLN
Producent: Toppik

Fullmore/Toppik Hair Thickener to lakier zagęszczający włosy, który działa podobnie jak Toppik. Jest zalecany dla osób z mocno przerzedzonymi włosami, kiedy to mikrowłókna Toppik nie są w stanie już naturalnie zagęścić włosów.

Toppik Hair Thickener jest prostym w użyciu kosmetykiem. Najpierw należy uczesać włosy, a następnie dokładnie je spryskać. Po przeczesaniu, włosy staną się niesamowicie gęste, znikną przerzedzenia i prześwity skóry głowy. Włosy można dodatkowo spryskać lakierem Toppik Fiberhold, aby wzmocnić przyczepność mikrowłókien do włosów oraz nadać im nieco więcej naturalności.

Co to jest Toppik Hair Thickener

Toppik Hair Thickener to mieszanka specjalnych polimerów oraz keratynowych mikrowłókienek zawartych w aerozolu. Po spryskaniu nią włosów i przeczesaniu ich, natychmiast uzyskuje się niesamowity efekt gęstych włosów. Jakiekolwiek przerzedzenia przestają być widoczne, a włosy stają się grube i gęste.

Kosmetyk działa zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Nie podrażnia skóry głowy i nie wywołuje alergii. Nie dociera do cebulek włosów i nie zatyka porów. Może być stosowany w połączeniu z każdym innym kosmetykiem i preparatem do włosów.

Przeznaczenie

Toppik Hair Thickener nie tylko zagęszcza włosy. Kosmetyk świetnie sprawdza się również w przypadku potrzeby przykrycia siwych włosów bądź zamaskowania odrostów. W przypadku stosowania po przeszczepie włosów, Toppik HT może być stosowany zaraz po zagojeniu się ran na skórze głowy.

Porównanie

Kosmetyk działa podobnie jak Toppik, jednak różni się od niego konsystencją i sposobem nałożenia.

Zalety

Toppik Hair Thickener zagęszcza nawet bardzo przerzedzone włosy. Daje niesamowity efekt gęstych włosów również gdy są one tak rzadkie, że żadne mikrowłókna nie są w stanie ich zagęścić.

Wady

Kosmetyk może lekko farbować, dlatego należy uważać przy nakładaniu aby nie pobrudzić czystych ubrań. Najlepiej w tym celu nałożyć na uszy i szyję roboczy ręcznik

Pod wpływem działania lakieru Toppik Hair Thickener, włosy mogą delikatnie zmienić kolor. Po umyciu włosów, kolor wraca jednak do pierwotnej postaci.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...