Model: Toppik7
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.90 PLN
Producent: Toppik

Couvre to specjalny żel służący do zagęszczania rzadkich włosów. Może być stosowany zamiast lub razem z Toppikiem. W przypadku stosowania razem z Toppikiem, najpierw należy nanieść żel Couvre, a następnie mikrowłókna Toppik.

Couvre przeznaczony jest głównie dla osób z bardzo mocno przerzedzonymi włosami, kiedy to sam Toppik nie jest już w stanie zagęścić włosów. Wówczas pomocny może być właśnie żel Couvre, który wzmacnia działanie Toppika.

W przeciwności do Toppika,  Couvre nanosi się na włosy lekko wilgotne  za pomocą specjalne gąbeczki dołączonej do kosmetyku. Następnie należy odczekać aż włosy wyschną i je rozczesać. Wówczas staną się znacznie gęstsze. Jeśli nadal występują przerzedzenia, można zastosować mikrowłókna Toppik, a następnie spryskać włosy lakierem aby dodać im trochę więcej połysku.

Co to jest Couvre ?

Couvre to kosmetyk zagęszczający przerzedzone włosy, który działa podobnie jak Toppik. Różni się jednak od niego konsystencją, sposobem nałożenia i wyglądem. Couvre ma konsystencję pasty. Składa się głównie ze substancji pochodzenia roślinnego i innych naturalnych składników. Pełny skład kosmetyku podany jest na opakowaniu. Couvre jest zatwierdzony przez FDA, amerykańska federację zajmującą się bezpieczeństwem leków i kosmetyków i jest uznany jako bezpieczny do stosowania. Nie wywołuje alergii i nie podrażnia skóry głowy.  Może być stosowany codziennie przez długi okres czasu. Nie wpływa ani na przyrost włosów ani na ich wypadanie.

Przykładowe zdjęcia użytkownika:

Sposób użycia: 

Umyj włosy i osusz je ręcznikiem lub suszarką. Najlepiej żeby włosy pozostały lekko wilgotne. Wyciśnij niewielką ilość żelu Couvre na dołączony, specjalny aplikator. Zgnieć go w ten sposób, żeby żel równomiernie pokrył aplikator. Przeczesz włosy aplikatorem zawierającym pastę Couvre kilkukrotnie, co jakiś czas wyciskając na aplikator nową porcję żelu. Gdy włosy będą już równomiernie pokryte pastą, rozczesz je grzebieniem i zaczekaj do wyschnięcia lub wysusz suszarką. Po całkowitym wyschnięciu włosów, jeszcze raz je przeczesz. Zobaczysz jak staną się zdecydowanie gęstsze, a prześwity skóry głowy znikną.

Polecamy