Model: Nanogen2
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Nanogen

Nowy Nanogen KINETIC™ to przełomowe rozwiązanie dla osób z rzadkimi włosami. Kosmetyk zagęszcza włosy w kilkadziesiąt sekund dając spektakularny efekt gęstej, naturalnej fryzury. 

Nowy Nanogen ma nie tylko więcej pojemności w niezmienionej cenie. Ulepszona została formuła, dzięki czemu mikrowłókna jeszcze lepiej wczepiają się we włosy. Nowy Nanogen potrafi zagęścić teraz jeszcze bardziej przerzedzone włosy.

Nanogen - unikalny kosmetyk zawierający drobno pocięte włókna keratynowe, które łącząc się z włosami dają spektakularny efekt gęstych włosów. Nanogen działa natychmiast, a efekt zagęszczonych włosów utrzymuje się do następnego mycia włosów. Jedno opakowanie Nanogenu ma 30g i wystarcza na około 60 zastosowań.

Jak to działa ?

Działanie kosmetyku Nanogen przedstawia poniższa grafika. Keratynowe drobinki wczepiają się w prawdziwe włosy i pogrubiają je. Dzięki temu w całkowicie niezauważalny sposób można pozbyć się problemu prześwitów skóry głowy.

Przykładowe zdjęcia użytkowników (kliknij obrazek aby powiększyć):

 

 

Nano-Techonologia KINETIC™:

Najnowsza nanotechnologia KINETIC sprawia, że nanowłókna przeczepiają się do włosów około 400% mocniej niż dotychczas. Dzięki temu Nanogen może być teraz stosowany przez osoby z jeszcze bardziej przerzedzonymi włosami. Rozwiązany został również problem opadania mikrowłókien na skórę głowy oraz trudności z nałożeniem kosmetyku na przednią linię włosów. Dzięki technologii KINETIC, nanowłókna wczepiają się we włosy tak mocno, że nawet deszcz, śnieg czy silny wiatr nie są w stanie pogorszyć efektu gęstych włosów. Można również nosić czapkę i pocić się, a włosy cały czas pozostaną gęste aż do momentu ich umycia. Wówczas nanowłókna zostają całkowicie z włosów usunięte i można zastosować kosmetyk ponownie.

Nano-Technologia COLOUR-LOCK:

Oprócz lepszej przyczepności do włosów, Nanogen rozwiązał również problem farbowania mikrowłókien. Nanogen jest teraz nie tylko trwale koloryzowany. Nowa technologia pokrywania nanowłókien kolorem COLOUR-LOCK powoduje, że kosmetyk nie farbuje również pod wpływem wody i potu. Dzięki temu nawet jeśli mikrowłókna Nanogenu znajdą się na pościeli lub ubraniu, nie pozostawią żadnych śladów. Wystarczy je wówczas zdmuchnąć lub przetrzeć dłonią a znikną. 

Nanogen METAL STRIP:

Ponieważ Nanowłókna są elektryzowane dwubiegunowo, na każdym opakowaniu jest specjalny elektrostatyczny metalowy pasek, który utrzymuje ładunek elektrostatyczny włókien znajdujących się w środku. Dzięki temu nie tracą one swoich właściwości, a przede wszystkim swojej dużej przyczepności do włosów nawet przy długim użytkowniu kosmetyku.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...