Model: Nanogen10
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.90 PLN
Producent: Nanogen

Opracowany w laboratoriach Pangaea w Wielkiej Brytanii suplement diety dla mężczyzn po 20 roku życia. Nanogen Hair Nutrition  wzmacnia włosy od wewnątrz ograniczając ich wypadanie oraz zapewniając im siłę i zdrowy wygląda.

Nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych mikroelementów wraz z pożywieniem. Również włosy potrzebują wielu składników, których często brakuje w codziennej żywności, a których niedobór może wpływać niekorzystnie na kondycję włosów.

Inną przyczyną słabych i wypadających włosów u mężczyzn jest testosteron, a właściwie jego pochodna czyli dihydrotestosteron (DHT). Najwyższy poziom DHT w organizmie występuję u mężczyzn po 20 roku życia. Działa on niekorzystnie na mieszki włosowe powodując ich miniaturyzację, a co za tym idzie ponadnormatywne wypadanie włosów.

Odpowiednio dobrany suplement diety, może jednak te niekorzystne działanie skutecznie eliminować. Nanogen Hair Nutrition został opracowany przez brytyjskich naukowców z laboratoriów Pangaea na podstawie wieloletnich badań i doświadczeń. Zawiera najwyższej jakości składniki stymulujące zdrowy wzrost włosów, dobrane specjalnie dla mężczyzn po 20 roku życia.

Dawkowanie: Dwie kapsułki dziennie, rano i wieczorem, najlepiej podczas jedzenia. 

Polecamy