Model: Nanogen11
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.90 PLN
Producent: Nanogen

Opracowany w laboratoriach Pangaea w Wielkiej Brytanii suplement diety dla mężczyzn po 40 roku życia. Nanogen Hair Nutrition  wzmacnia włosy od wewnątrz ograniczając ich wypadanie oraz zapewniając im siłę i zdrowy wygląd.

Nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych mikroelementów wraz z pożywieniem. Również włosy potrzebują wielu składników, których często brakuje w codziennej żywności, a których niedobór może wpływać niekorzystnie na kondycję włosów.

Inną przyczyną słabych i wypadających włosów u mężczyzn jest testosteron, a właściwie jego pochodna czyli dihydrotestosteron (DHT). Pomimo, że po 40 roku życia poziom tego hormonu w organizmie nie jest już tak wysoki jak wcześniej i ciągle się obniża, nadal ma on negatywny wpływ na mieszki włosowe.

Odpowiednio dobrany suplement diety, może jednak te niekorzystne działanie skutecznie eliminować. Nanogen Hair Nutrition został opracowany przez brytyjskich naukowców z laboratoriów Pangaea na podstawie wieloletnich badań i doświadczeń. Zawiera najwyższej jakości składniki stymulujące zdrowy wzrost włosów, dobrane specjalnie dla mężczyzn po 40 roku życia.

Dawkowanie:

 Dwie kapsułki dziennie, rano i wieczorem, najlepiej podczas jedzenia.

Polecamy